היסטוריית התרעות לפי ישוב

  • יממה אחרונה
  • שבוע אחרון
  • חודש אחרון

התרעות 32

< חזרה

שגרת החיים החדשה

כדי לאתר את המידע הנדרש לכם – ריכזנו את ההנחיות לפרט בעת יציאה למרחב הציבורי בתקופה זו

הממשלה מעדכנת מעת לעת את ההנחיות להתנהלות בתחומי החיים השונים. כדי לאתר את המידע הנדרש לכם – ריכזנו את כל ההנחיות העדכניות לפי נושאים ותחומי פעילות:  

מה פתוח, מה סגור? הנחיות התקהלות, מקומות מקבלי קהל, מסגרות חינוכיות ותחבורה ציבורית. למידע נוסף היכנסו.

שירותים ומידע לאזרח בתחומי החיים השונים – פירוט אודות שעות ואופן הפעילות של השירותים והגופים השונים: תחבורה, דואר, שירותי דת, שירותי הרווחה, שירותים פיננסים (כולל פעילות הבנקים), שירותים משפטיים ותיירות, אפיקי סיוע ומענקים, ואזהרות מערך הסייבר הלאומי מפני מתקפות סייבר. למידע נוסף היכנסו לשירותים לאזרח. 

הנחיות לעסקים ומסחר – הכללים והתנאים בהם יש לעמוד כדי להעסיק עובדים (תו סגול להעסקת עובדים) ולקבל קהל (תו סגול לקבלת קהל), מספר העובדים שניתן להעסיק פיסית בבית העסק. למידע נוסף היכנסו לשוק העבודה.

פעילות מוסדות החינוך –
כללים להפעלת גני הילדים, בתי הספר, מוסדות החינוך המיוחד, חוגים, צהרונים, מכללות ומוסדות להשכלה גבוהה, הנחיות משרד הבריאות למוסדות החינוך, הגבלות על לימודים באזורים מוגבלים, כללי ההתנהגות בהסעות והנחיות למקרה של חולה מאומת במוסד החינוכי. למידע היכנסו פעילויות חינוכיות.

אירועים ומקומות מקבלי קהל –
מקומות שסגורים לקבלת קהל, וכללים להפעלה ולהתקהלויות במקומות שפתוחים לציבור למידע היכנסו להתקהלויות ואירועים.

תנאים להפעלת עסקים וקבלת לקוחות -
עסקים שרשאים לפעול, נדרשים לעשות זאת תוך עמידה בתנאי התו הסגול להעסקת עובדים והתו הסגול קבלת קהל. למידע נוסף היכנסו לתו הסגול.

אזורים מוגבלים – אזורים שהוכרזו כאזורים מוגבלים בשל אינדקציות לתחלואה משמעותית וקצב הדבקה גבוה של נגיף הקורונה. באזורים אלו קיימות מגבלות תנועה מחמירות יותר ביציאה ובכניסה, במטרה לאפשר את הקטנת שיעור ההדבקה. למידע על האזורים שהוכרזו כמוגבלים ועל ההנחיות לאזורים אלו.

אכיפה – פירוט הקנסות בגין אי עמידה בהנחיות השונות, בהתאם לתקנות לשעת חירום, כמו אי חבישת מסכה או פתיחת עסק בניגוד לכללים. למידע על אכיפה – קנסות בגין אי עמידה בהנחיות

מלוניות לחוזרים מחו"ל - ישראלים שחוזרים לארץ ממדינות בחו"ל נדרשים לשהות בבידוד למשך שבועיים מרגע הנחיתה. מידע על אופן ביצוע הבידוד, מלוניות הבידוד ובקשות חריגות.

מלוניות החלמה - במטרה לשמור על בריאות הציבור ועל בריאותם של אנשים שחלו בנגיף הקורונה, ובמטרה להקל על עומסים בבתי החולים, נפתחו מלוניות החלמה קהילתיות לנשאי נגיף קורונה במצב רפואי קל. למידע אודות אופן ההגעה, תהליך הקליטה, תנאים וכללי ההתנהגות.

חיטוי - עקרונות שיסייעו להישאר בריאים ובטוחים בבית, גם בנוכחות חולה מאומת. למידע היכנסו לחיטוי הסביבה הביתית.

הנחיות לבילוי ופנאי –
כללי יציאה למקומות בילוי וספורט כמו קניות, אירוח ולינה, בילוי ופנאי וכושר וספורט. מידע נוסף במבלים בהתאם להנחיות

הנחיות לקיום בידוד ביתי - מי נדרש לבידוד ביתי ולכמה זמן, על מה יש להקפיד במהלכו, מה עושים אם מופיע חום או תסמינים, ומתי מחלימים מקורונה משתחררים מהבידוד? היכנסו למדריך

כללי התנהגות בבידוד – המלצות להתמודדות יעילה עבור מי שנמצא בבידוד בית. היכנסו לעשו ואל תעשו בבידוד.