הגדר את הישובים שעבורם ברצונך לקבל התרעה

המוקד העירוני לשירותך 24/7

עיריית קרית גת – אגף בטחון וסדר ציבורי 24/7 למען עיר בטוחה!

העיר קרית גת נמצאת בעיצומו של תהליך פיתוח משמעותי ושינוי פני העיר כעיר מתפתחת ומובילה.

אגף בטחון וסדר ציבורי נדרש לתת מענה לאתגרים בהם עלייה משמעותית בכמות התושבים, ריבוי אתרי בנייה ומצב בטחוני רגיש המאפיין את מדינת ישראל בעת האחרונה.

 

כחלק מהתפיסה העירונית לאפשר רשת בטחון רחבה לתושבים ומאז החלה העירייה לגבות את היטל השמירה, הורחבה משמעותית פעילות האגף והתוצאות לא מאחרות להגיע!

 

סדר ציבורי

אם בעבר פעלה בעיר ניידת סיור אחת, כיום פועלות בקרית גת ארבע ניידות, 24/7, כולל תגבור מוקדנים ועיבוי משמרות במוקד 106. זמן התגובה לקריאה התקצר אף הוא באופן ניכר.

טיפולי מניעה במוקדי הקמת רעש בפארקים ובשכונות, פיקוח מוגבר על מקומות "חמים" בעיר, סיורים רגליים ונוכחות מוגברת בשטח. מניעת ונדליזם במוסדות החינוך ובשטחים הציבוריים ומיצוי התהליך עד טיפול משפטי מול המזיקים.

בטחון הילדים שלכם מעל לכל!

ניידת קב"טים ייעודית למוסדות החינוך פועלת ומסיירת בהם לאורך כל שעות הפעילות, כולל גני הילדים ובשיתוף פעולה מלא עם רכזי הבטחון של בתי הספר.

ובקיץ הקרוב- יופנו המאמצים גם לקייטנות ולבתי הספר של החופש הגדול.

הרשת החכמה

בקרית גת פרוסה רשת מצלמות עירונית המחוברת למוקד "רואה" ומאפשרת נוכחות תמידית ותצפית יעילה והרתעתית כנגד מפגעי בטיחות ובטחון.

היטל השמירה אפשר את הרחבת הרשת, שידרוגה והצבת מצלמות נוספות, חדשות ומתקדמות במקומות נדרשים בעיר כדוגמת: הטיילת החדשה ברובע הפרחים, כיכר בית הספר "מאיר", תחנה מרכזית, פארק הכלבים, בית ספר משואה, כרמי גת ועוד.

תקציב נוסף של כמליון שקלים וחצי מיועד לרכישת מצלמות נוספות שיספקו כיסוי נרחב עוד יותר בכל רחבי העיר, אונליין , 24 שעות ביממה.

 

הנסיון שלנו – הבטחון שלכם!

הודות לפריסה המסיבית של כוחות הבטחון העירוניים, היתרון המספרי והמענה המיידי, נעזרת משטרת ישראל באמצעים וביכולות העומדים לרשות העירייה. הרשות סייעה במספר מקרים של פריצות לבתי עסק, בתים פרטיים ותחנות דלק. מניעת מוקדי קטטה, מרדפים רגליים והימצאות סיירים בשטח כחלק מהמאמץ המניעתי. פעילות חשובה מאין כמוה נעשית בביקורות יזומות ותפיסה של שב"חים.

 

מתרגלים בשגרה מוכנים בחירום

אגף בטחון וסדר ציבורי פועל על פי גאנט תרגילים מקיף ומכין את הצוותים לכל תרחיש אפשרי בסנכרון מלא עם צה"ל- פיקוד העורף וכוחות הבטחון וההצלה. כתת הכוננות העירונית עם נשק תוגברה אף היא לאור האיומים הבטחוניים במדינה.

 

 

האגף נותן שירות מלא באירועים עירוניים ובדגש על אירועים רבי משתתפים בעלי רמת חיכוך מוגבר. פרוייקטים עירוניים חברתיים כדוגמת פעילות מועדונים בקהילות, אכיפה מוגברת מול בעלי כלבים, תגבור בסופי השבוע בקאנטרי ארבע העונות וצרכים נוספים של התושב מקבלים מענה שוטף ואיכותי.

 

על מנת לאפשר לצוותים לפעול בצורה מיטבית למען התושב, נרכש ציוד חדש ומתקדם כולל ניידות חדשות, ציוד קשר, צ'אקלקות, מדים ייצוגיים ועוד.

 

המערך הבטחוני בקרית גת ערוך ומוכן לאתגרים המאפיינים את תקופת הקיץ והחופש ועומד לרשותכם בכל עת.

 

עיריית קרית גת – רשת הבטחון של התושבים!